Cennik

Poniżej znajdują się przykładowe ceny naszych usług, warto tu zaglądać, bo czasem pojawiają się też oferty specjalne: zestawy i promocje!

Projekty graficzne

Pamiętajcie – każdy projekt wyceniamy indywidualnie, a jeśli czegoś nie widzicie na poniższej liście – pytajcie! To tylko niewielka część usług jakie oferujemy. 

Wizytówka 

dwustronna

od

  350 zł

  Ulotka

  składana

  od

  950 zł

   logo 

   wersja podstawowa

   od

   950 zł

    plakat
    i grafika wydawnicza 

    wyceniane
    indywidualnie
       

     zestaw

     Moja Firma

     logo, wizytówka, papier firmowy

     od

     1500 zł

             

     logo

     ze specyfikacją

     od

     2900 zł

     zestaw

     mój produkt

     logo, wizytówka, papier firmowy, etykiety, naklejki

     od

     1 800 zł

     zestaw

     FIRMa +

     logo, wizytówka, papier firmowy, koperty, teczki

     od

     2 500 zł

     DRUK

      Możemy też zająć się drukiem materiałów lub zamówieniem pieczątek i zadbać o to, by do Klienta trafiły już gotowe materiały. Dzięki stałej współpracy z drukarniami możemy zaoferować korzystne ceny i niezmienną jakość wydruków.

      Uwagi:
      – Logo przedstawiane jest w trzech wersjach do wyboru, jedna z nich dopracowywana jest do momentu pełnej akceptacji klienta. Projekt logo podstawowego zawiera dodatkowo kartę informacyjną, dotyczącą zastosowanej typografii i kolorystyki. Przekazywany jest w kilku formatach wektorowych oraz rastrowych: cdr, pdf, png – na potrzeby druku oraz internetu.

      – Wizytówkę przedstawiamy w trzech wersjach do wyboru, nastęnie wybraną dopracowujemy w opraciu o uwagi klienta oraz przygotowujemy do druku.

      – Ulotkę przedstawiamy w dwóch wersjach do wyboru, następnie wybraną dopracowujemy w opraciu o uwagi klienta oraz przygotowujemy do druku. 

      Tłumaczenia, korekty, transkrypcje

      Pracujemy z językiem polskim, angielskim, niemieckim, arabskim, francuskim i wiemy kogo zapytać o pomoc, jeśli zlecenie wymaga znajomości innego języka. 

      audyt językowy

      Strony www

      od

      30 zł/str.

      Sprawdzone zostaną: poprawność ortograficzna i stylistyczna, interpunkcja, spójność i poprawność stosowania form językowych. 

      Uwagi:
      – Strona – to strona przeliczeniowa, czyli 1800 znaków ze spacjami. Liczba stron zlecenia jest zaokrąglana w górę do pełnej strony.

      – Przed przystąpieniem do realizacji zlecenia przygotowujemy bezpłatną wstępną wycenę, a ostateczne rozliczenie  następuje na podstawie liczby znaków w przetłumaczonym tekście.

      – Transkrypcja standardowa: wywiad z jednym uczestnikiem, dobra jakość nagrania, transkrypcja słowo w słowo z pominięciem chrząknięć, hałasów tła, powtórzeń, itp.

      – Transkrypcja pełna – wywiad z jednym uczestnikiem, słowo w słowo, z zapisem wszystkich powtórzeń, hałasów tła, zaznaczaniem emocji, pauz, zastanowień itp.

      – Standardowy czas realizacji 1h nagrania to około 2 dni roboczych.

      – Znaczniki czasowe i formatowanie: wliczone w cenę transkrypcji.

      – Przepisanie godzinnego nagrania przekłada się na zapisanie średnio od 40 000 do 50 000 znaków (wraz ze spacjami).